Moderatorja organizoi një festë për 30 vjetorin.

Ndërkohë, Bora mori urime të shumta nga bashkëpunëtoret e saj dhe miqtë, shkruan lajmi.net.

Duke e ditur situatën me ish-partnerin, Donald Veshaj, miqtë e saj thumbuan banorin e “Big Brother”.

Shoqja e ngushtë e moderatores, Semi Jaupaj bëri një urim special për të, ndërkohë u pyet nga moderatorja se cila do përputhet së shpejti.

“Cila do përputheni më shpejt, ti apo Bora?” “Jemi përputhur me njëra-tjetrën shumë mirë edhe këta njerëzit e tretë dhe të katër janë kështu içik si tepër”, tha Semi, mbase edhe duke e thumbuar Donaldin.

Ndiq videon nga minuta e 06:50./Lajmi.net/

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *