Modelet e njohura Arta Nitaj Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj duket se kanë krijuar shoqëri të ngushtë me njëra-tjetrën.

Ato se fundi po kalojnë kohë së bashku në Dubai.

Në mesin e shumë vendeve që kanë vizituar ishte edhe një kopsht zologjik, ku siq shihet në video një majmun aty e tërhoqi për flokësh Arten.

Ky moment u kalua me të qeshura nga modelja./InfoKosova/

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *